Beşiktaş’ta beş oyuncu idmanda yer almadı

PeLe

New member
Beşiktaş’ta beş oyuncu idmanda yer almadı Beşiktaş, 2022 FIFA Dünya Kupası niçiniyle Spor Toto Üstün Lig’e verilen ortada hazırlıklarını sürdürdü.

Siyah-beyazlılar, Antalya’da kamp yaptıkları otelin alanında, teknik yönetici Şenol Güneş idaresinde tamamı basın mensuplarına açık idman gerçekleştirdi.

Atiba da yer aldı

İdmana, sakatlığını atlatan Umut Meraş ile ulusal kadrodan dönen Atiba Hutchinson da katıldı. Kanada ulusal ekibi ile Dünya Kupası’nda uğraş eden 39 yaşındaki Atiba, turnuva sergilediği özverili performans ile dikkat çekti.

5 futbolcu katılmadı

Siyah Beyazlılarda sakatlıkları devam eden Rachid Ghezzal ve Josef de Souza’nın yanı sıra dinlendirilen Arthur Masuaku, gribal enfeksiyon geçiren Valentin Rosier ile Emrecan Uzunhan antrenmanda yer almadı.

Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan egzersiz, uyum çalışmasıyla devam etti. İdman pas çalışması ve dar alanda çift kale maçın akabinde yapılan şut çalışmasıyla bitmiş oldu.

Beşiktaş, kamp çalışmaları kapsamında yarın Belçika 1. Lig gruplarından Westerlo ile hazırlık maçında karşı karşıya gelecek.

Güneş: “Ben Brezilya’yı finalde bekliyordum”

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, Dünya Kupası’na ait kısa bir açıklama yaptı.

İdmanın akabinde lider Ahmet Işık Çebi ile basın mensuplarının yanına gelen Güneş, Dünya Kupası ve Hollanda Ulusal Kadro formasıyla tertipte yer alan Wout Weghorst’un performansına ait, “Weghorst epeyce güzel oyuncu. Penaltılara kalınca herkese eşit, sürprizler oluyor. Ben yanıldığım için daha konuşmayayım. Ben Brezilya’yı finalde bekliyordum.” tabirlerini kullandı.