bu biçimdesi lakin Türkiye’de olur! Değiştirdikleri hoca sayısıyla ağızları açık bıraktılar

PeLe

New member
bu biçimdesi lakin Türkiye’de olur! Değiştirdikleri hoca sayısıyla ağızları açık bıraktılar Türk futbolunun en değerli sıkıntılarından biri olan istikrar sorunu alt liglerde de kendini gösteriyor. 2018’de profesyonel liglerde gayret etmeye başlayan Adıyaman FK değiştirdiği hoca sayısıyla ağızları açık bıraktı.

2018’de birinci defa profesyonel lige yükselen ve 3. Lig’de uzunluk gösteren Adıyaman FK tıpkı dönem küme düşerek Bölgesel Amatör Lig’in yolunu tutmuştu. 2020’de tekrar 3. Lig’e yükselen Adıyaman, daha sonrasında ise 2. Lig’e çıkmıştı. Güneydoğu temsilcisi 3 dönemlik profesyonel lig sürecinde tam 28 sefer hoca değiştirdi.

Bilgin ile 10 günde yollar ayrıldı!

Adıyaman’da son olarak 10 gün evvel nazaranve getirilen Süleyman Alım, geçen hafta Pazarspor’u 4-0 devirdikten daha sonra haftanın teknik yöneticisi seçilmişti. Lakin Adıyaman, Fethiyespor ile 1-1 birliktee kalınan maçın akabinde Alım ile yolların ayrıldığını deklare etti.

“Herhangi olumsuz bir durum yok iken kulüpten ayrılmamız kabul edilemez”

Bilgin toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Şunu bilhassa belirtmek istiyorum, ortada rastgele olumsuz bir durum yok iken kulüpten ayrılmamız kabul edilemez bir durumdur. Asıl üzüldüğüm nokta ise teknik takımımdaki arkadaşlarımın 2. mukaveleden dolayı bu dönem mağdur olmalarıdır. Kulüp kaleci antrenörü durumundan dolayı ceza aldığı için grubumdaki kaleci antrenöründen rica edildi, bizde bize verilen vaatler doğrultusunda kabul ettik. Gelinen bu noktada bana ve grubuma yapılanları kamuoyunun vicdanına bırakıyorum!” dedi.