Erdoğan’ın ‘Kilo vermelisin’ dediği fenomen Fevzi Kaan Türker diyetisyene gitti

Morgoth

New member
Toplumsal medyada müzikleri org eşliğinde kendine mahsus yorumlamasıyla tanınan ve en son rapçi Sefo’nun ‘Isabelle’ müziğiyle 500 bine yakın takipçiye ulaşan 12 yaşındaki Fevzi Kaan Türker, 10 Aralık’ta Samsun’da gençlik buluşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısında performans sergiledi. Türker, sahniçin indikten daha sonra bir süre Erdoğan’la sohbet etti.

DHA’nın haberine göre, sohbet sırasında Erdoğan, Türker’e ‘Kilo vermelisin’ dedi. Konuşmanın akabinde diyetisyene başvuran Türker, “Çok memnunum. Cumhurbaşkanı’na karşı müzik söyleyince elim ayağıma dolandı. Çok heyecanlandım. Cumhurbaşkanımız, ‘Kiloları vereceğiz’ dedi. Ben de diyetisyene gittim. Şu an 72 kiloyum, bunu 55-60’a düşüreceğiz inşallah. Sanatımda ilerleyip, daha âlâ yerlerde olmak istiyorum. Beni seven de var sevmeyen de var. Beni sevenlere selam olsun, onları seviyorum” dedi.

Fevzi Kaan Türker

Fevzi Kaan Türker’in müzisyen babası Hakan Türker de, “Buluşmamız öncesinden planlanan bir şey değildi. Bizim için bir saat içerisinde gerçekleşen sürpriz oldu. Fevzi’nin kilolarına biraz değindi. Çok iştahlı olduğunu söylemiş oldum. Fevzi de iştahlı olduğunu söylemiş oldu. ‘Bunu bir frenlememiz lazım. En kısa vakitte diyetisyene git’ dedi. Biz de diyetisyene gittik. Fevzi’nin artık bir diyetisyeni var. Bundan daha sonra zayıflama yolunda ilerleyeceğiz” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)