Haluk Levent’ten Pınar Deniz’e takviye: Haluk ağabeyi olarak inanıyorum

Morgoth

New member
‘Yargı’ dizisindeki rolüyle 48’inci Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En Güzel Bayan Oyuncu’ mükafatına layık görülen Pınar Deniz’in merasimdeki konuşması toplumsal medyada gündem oldu. İzlediği bir sinemadan etkilenip “Benim bu dünyayı kurtarmam lazım” diyerek oyuncu olmaya karar verdiğini söyleyen Deniz’e, sanatçı Haluk Levent’ten dayanak geldi.

Sosyal medya hesabından Pınar Deniz’in konuşmasını paylaşan Levent, şu sözleri kullandı:

“Herkes eleştirmiş Pınar Deniz’i. İnanın ki bir insanı kurtarmak tüm dünyayı kurtarmaktır. çabucak hemen para kazanmaya başladı. Bildiğim gördüğüm Pınar bu düşlerine kavuşacaktır. Anlatım biçimi linç görmesine imkan sağlamış olabilir tahminen ancak Haluk ağabeyi olarak ben Pınar’a inanıyorum.”

Ödülünü almak için sahneye çıkan Deniz, “İzlediğim sinemada, para yüzünden çocukları katlediyorlardı. Ve ben bundan fazlaca etkilendim, sabahlara kadar ağladım, suratımı alamadım metroda arkadaşıma şunları söylemiş oldum; benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım dedim. Ve tam olarak bu his beni oyuncu yaptı. Teşekkür ederim” demişti. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)