Madonna ‘Batman’ ve ‘The Matrix’ sinemalarındaki rolleri reddettiğini itiraf etti: Kendimi öldürecek kadar pişman oldum

Morgoth

New member
1983 yılında birinci çıkardığı solo albümü ile kısa müddette milletlerarası ün kazanan Amerikalı müzikçi Madonna, “Batman” ve “Matrix” sinemaları için gelen rolleri geri çevirdiğinden dolayı yaşadığı pişmanlığı lisana getirdi.

Screen Rant’ın haberine bakılırsa, televizyon programcısı Jimmy Fallon’ın The Tonight Show programına katılan Madonna’ya birinci vakit içinderda 1992 imali “Batman Dönüyor”da kendisine teklif edilen Kedi Bayan (Catwoman) rolünü reddetmesi soruldu. Müzikçi bu sonucundan hayli pişman olduğunu belirtirken, onu asıl rahatsız eden şeyin “The Matrix”teki teklifi geri çevirmiş olması olduğunu itiraf etti.

‘KENDİMİ ÖLDÜRMEK İSTEDİM’

“The Matrix”te kendisine hangi rolün teklif edildiğini açıklamayan sanatçı, şu tabirleri kullandı:

“Catwoman’ı geri çevirdiğim için pişmanım. Bu çok berbat bir karardı… bununla birlikte ‘The Matrix’teki rolü de reddettim. Buna inanabiliyor musunuz? Kendimi öldürmek istedim. ‘The Matrix’, şimdiye kadar yapılmış en uygun sinemalardan biri üzere. Ufacık bir modülüm, ömrümdeki o reddetme anından pişmanlık duyuyor.”

Birinci çıkış yaptığı tarihten bu yana tüm vakit içinderın en hayli satan bayan müzikçisi olan Madonna, müzisyenliğinin yanı sıra kendisine müzikal ve güldürü sineması kısmında En Güzel Bayan Oyuncu mükafatını de kazandıran 1996 imali “Evita” sineması de dahil olmak üzere 25’in üzerinde sinemada rol aldı. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)