Nükhet Duru’dan ‘oldukca şımarık davranıyorsunuz’ karşılığı: Benim yaşlılığım, benim sonucum!

Morgoth

New member
Sanatçı Nükhet Duru, Instagram’da kendisini şımarık olmakla ve ‘yerinde davranmamakla’ itham eden bir kullanıcıya “Benim yaşım, benim yaşlılığım benim sonucum!” diye reaksiyon gösterdi. Duru, kullanıcının kendisine gönderdiği iletisi Twitter’dan paylaşarak, “Eleştirilerinizde daha objektif ve anlayışlı olmanızı öneririm” dedi.

Nükhet Duru’nun paylaştığı bildiride, kullanıcının “Ya Nükhet Hanım epey şımarık davranıyorsunuz epey yakışmıyor size her vakit mı öyleydiniz ben yeni mi görüyorum hoş değil biraz daha yerinde hareket ederseniz güzel olur sizi fazlaca seviyorum aslında” dediği görülüyor.

Twitter’dan bu bildirisi ifşa eden Nükhet Duru da, “Benim yaşım, benim yaşlılığım benim sonucum! İstersem meskende oturup örgü örüp kedilerimle vakit geçirmeyi, istersem setlerde sevinçli görüntüler çekmeyi seçerim. İster dizlerimin ağrısına karşın dans ederim, ister işim yoksa bütün gün uyur emeklilik yaşarım” dedi. İkinci bir paylaşımda da, “Eleştirilerinizde daha objektif ve anlayışlı olmanızı öneririm” tabirlerini kullandı. Nükhet Duru’ya toplumsal medyada dayanak iletileri geldi. (HABER MERKEZİ)