Rıdvan Dilmen: Sergen hoca ‘Dönüşü yok, çalışmayacağım’ dedi

PeLe

New member
Rıdvan Dilmen: Sergen hoca ‘Dönüşü yok, çalışmayacağım’ dedi Beşiktaş idaresinin birinci yılında şampiyonluk yaşatan teknik yönetici Sergen Yalçın’la çabucak hemen bir muahede sağlayamaması tartışmaları artırdı. Sergen Yalçın’ın BJK idaresinin tekliflerini kabul etmeyerek, çalışmak istemediğini söylemiş olduği tez edildi.

Sergen Yalçın ile Beşiktaş Kulübü Lideri Ahmet Parıltı Çebi içinde dün gece geç saatlere kadar süren toplantıdan de olumlu sonuç çıkmadı.

Rıdvan Dilmen, Twitter hesabından, Yalçın ile yaptığı görüşmeyi aktardı. Dilmen şunları yazdı:

“Haber sitelerini okuyunca şok oldum!! Sergen Yalçın Bjk idaresinin tüm tekliflerine karşın yoruldum! Çalışmayı düşünmüyorum! Yarın son defa görüşülecek yazıyor! Çabucak Sergen Yalçın hocamızı (kardeşimi) aradım! Haftada birkaç defa görüşüyordum! Süreç uzadıkça her gün daha fazla üzülüyordu! Biraz evvel görüştüğümde, “yazabilirsin Hocam” dedi. “Kimseyi kırıp dökmeden, başta idare ve taraftarımızı da asla üzmek istemem lakin dönüşü yok artık bu sürecin ve çalışmayacağım” dedi!! Ben bir daha de; BJK Lideri ve idaresinin, Sergen hocalarını hayli seven taraftarlarıyla bir biçimde tekrar bir ortaya gelmesini bütün samimiyetimle arzuluyorum! BJK – Sergen Yalçın kopması beni FB’li bir futbol adamı olarak üzdü!! Lakin ısrarla büyüğü olarak tavsiyeme karşın sonucunın kesin olduğunu hissettim! Umarım yanılırım!” (HABER MERKEZİ)